Папараците ја фатиле на Ибица: Еве како изгледа Кери во костим за капење!

Loading...

Ибица е  нејзин избор ова лето. А кога  Сара Џесика Паркер се појавила вчера на плажа, веднаш  се собрале фотографи околу неа. Така

loading...
Loading...