Пејачката Оливера Ѓоргоска зрачи со сексапил!

Loading...

Пејачката Оливера Ѓоргоска веќе некое време живее во Мајами, но деновиве е во посета на Македонија со цел да ги види своите најблиски.Во својата посета, Оливера сними видео запис со режисерот Бојан Стоилковски за новата англиска песна This Way.
 
– „Спотот ќе биде многу едноставен, но полн со сексипил бидејќи доволно беше само Оливера да застане пред објактивот и да ја отпее песната неколку пати. Девојката зрачи со сексапил!“, ни откри Бојан.
Повеќе на TZM.MKВо својата посета, Оливера сними видео запис со режисерот Бојан Стоилковски за новата англиска песна Th

loading...
Loading...