Пејачката се облекла НЕПРИСТОЈНО за на емисијата: Почнале да се јавуваат гледачите викајќи…

Loading...

Пејачката и член на жирито на музичкиот натпревар „ The Voice“, Рита Ора, гостувала во емисијата „ The one show“  најавувајќи го почетокот на новата сезона на музичкото натпреварување… Но, настанал мал проблем…Гледачите на Би-Би-Си се жалеле на нејзиниот изглед. Пејачката се појавила во попладневната емисија со многу длабокот деколте.
„Не сакам да ја гледам како и штрчат градите… во текот на една семејна емисија“- бил само еден од коментарите на многуте жалби упатени до телевизијата, пишува „Дејли Мејл“. На телевизијата се јавиле околу 400 гледачи кои имале слични замерки.
Би-Би-Си покасно им се извиниле на своите гледачи со зборовите –„Да бевме консултирани би ја посоветувале да се појави попримерно во емисија која се емитува во 19 часот.“
Гледачите на Би-Би-Си се жалеле на нејзиниот изглед. Пејачката се појавила во попладневната емисија со многу длабокот деколте.
„Не са

loading...
Loading...