Пејачката со секси танц кој го полуде цел свет

Популарната пејачка Џенифер Лопез изведе неверојатен настап во Њујорк за кој сите зборуваат. Покрај одличниот изглед и енергија, таа ги покажа и своите вештини во провокативниот танц “twerk”.Џенифер Лопез настапи на хуманитарен настан каде во живо ги отпеа нејзините најголеми хитови. Хуманитарниот настан беше организиран од нејзина страна по повод природните катастрофи кои беа актуелни изминатиот период во кои многу лица ги загубија своите животи.
Нејзиниот настап беше пропратен со многу овации од публиката што не нè чуди бидејќи видео снимките ја докажуваат фантастичната атмосфера која ја приреди Џенифер.
Прво се појави во црвен костим од латекс, а потоа во сребрен костим кој ги откриваше нејзините бујни облини, а кога започна да танцува сите останале фасцинирани.
 
 
Џенифер Лопез настапи на хуманитарен настан каде во живо ги отпеа нејзините најголеми хитови. Хуманитарниот настан беше организиран од нејзин

Пронајдете не на следниве мрежи: