„Перверзната“ снаа на Брена: Пријовиќ мокра и гола ги излуди фановите-ќе ги забрани ли Јутјуб видеата?

Loading...

Српската пејачка Александра Пријовиќ го објави својот прв албум „Тестамент“ а доказ дека се работи за одличен албум се коментарите од фановите.Освен песните, пејачката ги изненади своите фанови и со двата видео спота кои ја запали публиката, а ги промовираше токму денес.
„Перверзната“ идна снаа на Лепа Брена е во врска со синот на пејачката веќе подолг период, а како на Филип ќе му се допаднат спотовите останува да видиме.
Освен песните, пејачката ги изненади своите фанови и со двата видео спота кои ја запали публиката, а ги промовираше токму денес.
„Пер

loading...