ПИЈАН ВОЗАЧ се удрил во нејзиниот автомобил: Позната пејачка доживеа сообраќајна несреќа

Loading...

Пејачката Џенифер Лопез (45) синоќа имала сообраќајна несреќа кога пијан возач удрил во нејзиниот џип. Оваа вест пејачката ја сподели со фановите на Инстаграм со фотографија која ја покажува нејзината вознемиреност поради „лудиот“ возач.Пејачката Џенифер Лопез (45) синоќа имала сообраќајна несреќа кога пијан возач удрил во нејзиниот џип. Оваа вест пејачката ја сподели со фановите на Инстаграм со фотографија која ја покажува нејзината вознемиреност поради „лудиот“ возач.
Под фотографијата напиша колку е бесна на невнимателните возачи и му се заблагодари на Бога што поминале без повреди.
Во автомобилот со неа била и нејзината пријателка Леа Ремини, која исто така поминала без повреди.

Пејачката неколку часа порано прикачи фотографија со деца кои седат на задното седиште од автомобилот, но не е познато дали и тие биле таму за време на несреќата. Пејачката Џенифер Лопез (45) синоќа имала сообраќајна несреќа кога пијан возач удрил во нејзиниот џип. Оваа вест пејачката ја сподели со фановите н

loading...
Loading...