Питон проголтал пијан Индиец

Откако пијаниот човек заспал на улица, питонот прво го удавил, а потоа гопроголтал.На социјалните мрежи се појави фотографија од питон во чиј стомак се наоѓа неговиот оброк од човечки облик, а индиските медиуми пренесуваат дека фотографијата е направена во Њу Делхи. Откако пијаниот човек заспал на улица, питонот прво го удавил, а потоа гопроголтал.
Змијата подоцна ја пронашло тамошното население, а властите ги предупредиле туристите кои доаѓаат во Индија да водат сметка околу количината на алкохол која ја консумираат, за да не се најдат во слична ситуација.
Пред 11 години, питон долг 6 метри проголтал 10 годишно дете во Јужна Африка.На социјалните мрежи се појави фотографија од питон во чиј стомак се наоѓа неговиот оброк од човечки облик, а индиските медиуми пренесуваат дека фо

Пронајдете не на следниве мрежи: