Почина девојка по групно силување

Loading...

Девојката која беше  силувана има само 17 години.Таа била  пронајдена на градилиште во градот Кејптаун  и однесена во болница.Пред да почине успеала да идентификува еден од напаѓачите, а полицијата успеа да го уапси едниот од напаѓачите а трага по уште тројца осомничени.  
 
 
 
Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Девојката која беше  силувана има само 17 години.Таа била  пронајдена на градилиште во градот Кејптаун

loading...