Подарок од 15.000 евра: Кога ќе видите што ѝ купиле Дарко Лазиќ и Ана Севиќ на 2-годишната ќерка, ќе подзинете!

Loading...

Малата Лорена добила неверојатен подарок од родителите!Пејачката Ана Севиќ и  нејзиниот сопруг и  колега Дарко Лазиќ го прославиле вториот роденден на својата ќеркичка Лорена, која освен играчки, од родителите добила навистина единствен подарок.
Откако нивната миленичка дошла на свет, Ана и  Дарко ѝ отвориле сметка, каде постојано уплаќаат  пари  за неа, а сега, придодале уште 15.000 евра!
„Тие двајца се свесни дека парите доаѓаат и  си  одат, и дека нема да заработуваат убаво  до  век. Затоа на Лорена ѝ отвориле сметка, на која  ги уплаќаат сите пари кои ги  добива од родендените или некои други прилики. Тие овој  пат  баш  се отвојија и  уплатија 15.000 евра“, вели  извор близок на пејачите.

Тој  додава :
„Тие двајца не се како  другите родители, кои  ги трошат  парите кои ги  добиваат од нивните деца. На сета среќа, тие пари не им требаат, па можат да ги собираат  за ќерката. Целта им е таа сметка да не ја допираат до 18- от роденден на Лорена.Пејачката Ана Севиќ и  нејзиниот сопруг и  колега Дарко Лазиќ го прославиле вториот роденден на својата ќеркичка Лорена, која освен играч

loading...