Подарок од 50.000 евра: Водителка на денот на свадбата добила неверојатен подарок од сопругот!

Водителката Александра Јефтановиќ му го кажала судбоносното ДА на Александар Шврака, кој на денот на свадбата одлучил да ја изненади долгогодишната партнерка.„Александра останала во шок кога го здогледала овој посебен подарок бидејќи таа во една прилика кажала дека ѝ се допаѓаат токму такви обетки, а нејзиниот сопруг го запомнил тоа и со нив ја воодушевил на најважниот ден во животот.

Дијамантскиот накит водителката го вдела на телевизија на славната француска актерка Марион Котијар, која носела идентични обетки на доделувањето на Оскар, кога Александра прокоментирала пред сопругот дека ѝ се допаѓаат. Александр уште од тогаш чекал момент за да ѝ ја исполни оваа желба“ изјавила пријателка на Александра.„Александра останала во шок кога го здогледала овој посебен подарок бидејќи таа во една прилика кажала дека ѝ се допаѓаат токму такви обетки,

Пронајдете не на следниве мрежи: