Погледнете ги неверојатните трикови во рекламата за Мундијалот

Мекдоналдс сними многу интересна реклама за претстојното Светско првенство во фудбал.Како што се приближува Светското првенство во Бразил, така и сите големи светски брендови исфрлуваат реклами со тематика за Мундијалот.
Таков е и случајот со Мекдоналдс. Познатиот синџир за брза храна сними многу забавна реклама каде што можат да се видат неверојатни фудбалски трикови.
Како што се приближува Светското првенство во Бразил, така и сите големи светски брендови исфрлуваат реклами со тематика за Мундијалот.
Так

Пронајдете не на следниве мрежи: