Погледнете како изгледа Џенифер Лопез без грам шминка

Под видеото кое го објави на Инстаграм, воодушевените фанови и порачаа дека се шокирани од она што го гледаат и дека би требало почесто да се појавува во вакво издание.Вака изгледам пред настап. Седам овде без фризура и шминка. Пробувам психички да се припремам, порача латино дивата во видеото кое го објави на Инстаграм.
Фановите и пишуваа на 47 годишната Џенифер Лопез дека се шокирани од она што го гледаат и дека би требало почесто да се појавува во ова издание.
Убавата пејачка е веќе неколку месеци во врска со поранешната бејзбол ѕвезда, 41 годишниот Алекс Родригез. Лопез  откри дека своето момче го видела кога била на ручек.
 

 
Getting ready for show night… #jlovegas #allihave #letsgetit
A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Jun 2, 2017 at 7:19pm PDT

Вака изгледам пред настап. Седам овде без фризура и шминка. Пробувам психички да се припремам, порача латино дивата во видеото кое го објави на Инс

Пронајдете не на следниве мрежи: