Погледнете како изгледала Дара Бубамара пред 20 години

Loading...

Фолк ѕвездата Дара Бубамара денес важи за сексапилна пејачка која пука од самодоверба и која обожава да го провоцира машкиот дел од публиката со своите силиконски гради.Но, пред две децении Дара била слатко и симпатично девојче. Тогаш сите ја обожавале поради нејзината енергија и спонтаност, но денес, како што вели „ја плукаат зад грб поради љубомора“
Погледнете  како изгледала Дара Бубамара во 1994 година кога го објавила виедо спотот за тогаш големиот хит „Досада“.Но, пред две децении Дара била слатко и симпатично девојче. Тогаш сите ја обожавале поради нејзината енергија и спонтаност, но денес, како што вели

loading...
Loading...