Погледнете што и подари Роналдо на Ирина за нејзиниот 29-ти роденден!

Loading...

Преубавата Русинка вчера го прослави својот 29-ти  роденден, а на нејзиниот  Инстаграм профил таа сподели фотографија со два букети од цвеќе но не открила кој и ги подари.Иако Ирина не открила кој и го испратил овој убав подарок се претпоставува дека за ова изненадување се потрудил нејзиното долгогодишно момче Кристијано Роналдо. Двојката заедно ја пречека Новата година, па во 2015 –та, со оглед дека љубовта им цути можеме да очекуваме на прстот на топ моделот да блесне свршенички прстен.
Иако Ирина не открила кој и го испратил овој убав подарок се претпоставува дека за ова изненадување се потрудил нејзиното долгогодишно момче Кристи

loading...
Loading...