Погледнете зошто оваа келнерка има преку 130.000 следбеници на Инстаграм!

Либи е келнерка, но и фитнес модел. Но, кога ќе ги погледнете фотографиите, ќе разберето зошто таа има преку 130.000 следбеници на Инстаграм.Убавата Либи Пауел има 21 година и работи како келнерка во Австралија.
Таа секојдневно објавува провокативни фотографии и затоа не зачудува фактот што важи за една од најубавите девојки на Инстаграм.
Оваа убавица има навистина занесно тело кое го одржува со напорни вежби.
Баш нѐ интересира колкав бакшиш добива.
Убавата Либи Пауел има 21 година и работи како келнерка во Австралија.
Таа секојдневно објавува провокативни фотографии и затоа не зачудува

Пронајдете не на следниве мрежи: