Покажа баш се: Доутзен Крос се соблече потполно гола!

„Оваа фотографија ќе се наоѓа во книгата на  на еден неверојатен фотограф Русел Џејмс која ќе излезе наскоро“- напишала познатата манекенка и собрала скоро 92 илјади лајкови.Манекенката својата фотографија ја објавила на инстаграм. Доутзен Крос (29) без облека на себе позирала на белиот тепих.

Фотографијата која ангелот на Викторија Сикрет ја поделила со своите обожаватели собрала околу 92.000 лајкови.
Во книгата на Русел се вклучени и фотографии од славни ѕвезди и модели како што се Кендал Џенер, Жизел, Ријана, Андријана Лима…Манекенката својата фотографија ја објавила на инстаграм. Доутзен Крос (29) без облека на себе позирала на белиот тепих.

Пронајдете не на следниве мрежи: