Половина милион прегледи за неколку часа- Вљубениот ерген направи растур на социјалните мрежи

Половина милион прегледи за неколку часа- Вљубениот ерген направи  растур на социјалните мрежиВљубениот ерген покажа дека е одличен и во играње кошарка и доби многу прегледи на видеото:

 
Görüntü yönetmenimiz @cicodoncarlione atamazsın dedi. Gerekeni yaptım
A post shared by Barış Arduç (@arducbrs) on Sep 27, 2017 at 2:11am PDT

Вљубениот ерген покажа дека е одличен и во играње кошарка и доби многу прегледи на видеото:

Пронајдете не на следниве мрежи: