ПОЛУДЕА ПО НЕГО: Девојки го заробија Хамес Родригез

По завршувањето на натпреварот помеѓу Колумбија и САД, жените буквално го заробија колумбискиот репрезентативец.
Фудбалерите на Колумбија в

Пронајдете не на следниве мрежи: