Помирување: Адил ја поканил Ана заедно да прослават Стара нова година

Loading...

Пејачот Адил ја поканил сопругата заедно да ја прослават српската Нова година во белградскиот клуб во кој вечерва ќе има настапАдил, вечерва за прв пат ќе се најде пред белградската публика по аферата која настана поради наводното физичко злоставување на неговата сопруга Ана. А најинтересно е тоа што на овој негов настап се очекува најголемата поддршка Адил да ја добие токму од неговиот дедо, Џеј Рамадановски.
Пејачот ја поканил сопругата вечерва да дојде заедно со него во клубот во кој ќе настапува и заедно да ја дочекаат Старата нова година. Ана се уште размислува, но не е исклучена можноста да дојде, додал изворот.
Двајцата после сите проблеми и несогласувања сега се во коректни односи. Адил редовно го гледа неговиот син и се се поблиску до смирување, изјавил извор близок до семејството.Адил, вечерва за прв пат ќе се најде пред белградската публика по аферата која настана поради наводното

loading...
Loading...