Поради ова славната „пријателка“ од секогаш и љубоморела на Џенифер Анистон!

Loading...

Популарната Моника од “Пријатели“ открила што е тоа што од секогаш и смета кај пријателката Џенифер Анистон!Познатата актерка Кортни Кокс на 20 годишнината од популарната серија „Пријатели“ гостуваше во шоуто на Џими Кимел.
Така „Моника“ на водителот му открила дека таа и пријателката Џенифер Анистон имале ист фризер, но Џен со својата фризура стекнала светска слава, додека  фризурата на Кортни никој не ја забележувал.
„Тоа ме депримираше малку. Мислам, имавме ист фризер! Не ми е јасно… Потоа својата фризура постојано ја менував бидејќи сметав, доколку не ти се допаѓа, јас ќе ја менувам“, раскажала актерката.
Исто така открила дека Анистон се свршила токму во нејзината куќа!  Погледнете го видеото од  емисијата.

Познатата актерка Кортни Кокс на 20 годишнината од популарната серија „Пријатели“ гостуваше во шоуто на Џими Кимел.
Така &bdquo

loading...
Loading...