Поради порно видеото едно време се повлече од естрадата, а еве како изгледа денес!

Loading...

Сања Стојановиќ на пошироката јавност ѝ стана позната во 2007 година кога се појави во Ѕвездите на Гранд.Младата пејачка нсакоро се најде среде скандал кога се појави нејзиното порно видео со поранешното момче.
Откако ја сними првата песна „Вараш ме“, Сања обави дека се повлекува од сцената поради бременост. Во март 2008 ја роди ќерката Анастасија, а отогаш се појави и во реалити шоуто „Фарма“
Од бракот со сопругот Горан, Сања го има и синот Огњен кој го доби во 2012 година.
Сања и понатаму се занимава со пеење, а на следната страна погледнете како денес иггледа таа.

 

 Младата пејачка нсакоро се најде среде скандал кога се појави нејзиното порно видео со поранешното момче.
Откако ја сними првата песна &bdq

loading...
Loading...