Порно фановите може да здивнат Рон Џереми се чуствува одлично

Loading...

Порно sвездата Рон Џереми изминатот месец имаше две тешки операции, и неговата ситуација беше критична, но за среќа на порно фановите Рон моментало заздравува и неговата состајба е стабилна. Џереми се чуствваше толку добро што успеа и да се фотографира со една од сестрите.
“Ви благодарам на сите што сте покрај мене. Јас напредувам одлично благодарение на модерната технологија“ изјави Џереми. 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Порно sвездата Рон Џереми изминатот месец имаше две тешки операции, и неговата ситуација беше критична, но за среќа на порно фановите Рон моментало

loading...
Loading...