Порно глумица го испиша името на Надал на своите гради

Loading...

Француската порно глумица Вирџинија која се прослава така што со своите гради даваше фудбалски прогнози и резултати, овој пат не прогнозираше таа отвoрено му честаташе на Надал за победата на Ролан Гарос.  

 Покрај бројните честитки, најинтересна беше онаа од Франција од порно sвездата Вирџинија. Таа на своите гради напиша „Браво Надал“, а фотографијата ја сподели на социјалните мрежи.

 Надал по осми пат го освои Ролан Гарос, а со тоа се запиша во историјата како тенисер со најголем број на титули од еден ист турнир.Француската порно глумица Вирџинија која се прослава така што со своите гради даваше фудбалски прогнози и резултати, о

loading...
Loading...