После бакнежот на сцена, нови детали од заедничката посета на Македонија

Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ Раста синоќа во Скопје одржаа прв заеднички концерт после поднесувањето документи за развод на бракот, а после потврдата за смирување на социјалните мрежи и бакнежот на сцена, на сите им е јасно дека од разводот нема ништо.Освен тоа извор кој се нашол на лице место тврди дека парот бил многу близок пред и после секое излегување на сцената
-Ана и Раста изнајмија една соба, што сите ги изненади. Прилично беа блиски и изгледаа како еден нормален пар, кој не само што не се разведува, туку делува како да нема проблеми во бракот -пренесува Пинк рс.
 Освен тоа извор кој се нашол на лице место тврди дека парот бил многу близок пред и после секое излегување на сцената
-Ана и Раста изнајмиј

Пронајдете не на следниве мрежи: