После ГЕЈ АФЕРАТА овој познат фудбалер е ФАТЕН како се допишува со малолетничка!

Loading...

Еден од најпознатите фудбалери на светот, Кристијано Роналдо, имал виртуелна афера со 16 годишната Мередит Микелсон, а пораките кои меѓусебно си ги разменувале излегле во јавноста.Мередит и Кристијано си размениле неколку пораки на Инстаграм, а младата девојка била толку воодушевена што и се додворува еден од најпосакуваните мажи на светот па ги споделила пораките со своите следбеници.

Како што се наведува во медиумите, само дел од пораките биле објавени во јавноста, бидејќи останатите биле премногу експлицитни и шокантни.

Погледнете што и пишувал Роналдо на 16 годишната малолетничка…

Мередит и Кристијано си размениле неколку пораки на Инстаграм, а младата девојка била толку воодушевена што и се додворува еден од најпосакуваните

loading...
Loading...