Повеќе не може да лаже: Џенифер Анистон се разведува?!

Loading...

Џенифер Анистон и Џастин Терoу наводно повеќе не се заедно. Ѕвездата на серијата „Пријатели“ и нејзиниот сопруг минатиот месец тајно се венчаа во својот дом, но брачната идила не траела долго.Ако се верува на пипувањата на американските таблоиди, тие се сѐ поблиску до развод и тоа само неколку дена откако се вратија од медениот месец на Бора Бора.
На Џенифер наводно ѝ е „доста од глумењето дека е среќна“, додека Џастин е „посреќен кога е далеку од неа, отколку кога се наоѓа во нејзина близина“, тврдат изворите.
„Повеќе не може да се претвора дека е среќна. Џенифер се прашува дали ја направи најголемата грешка во својот живот кога се омажи за Џастин“ – изјавил извор близок до парот.
Џенифер и Џастин се венчаа на 5 август. Актерката во моментов го снима својот најнов филм во Атланта, додека нејзиниот сопруг престојува во Тексас поради работни обврски.Ако се верува на пипувањата на американските таблоиди, тие се сѐ поблиску до развод и тоа само неколку дена откако се вратија од медениот месец на

loading...
Loading...