ПОВТОРНО ГОЛА: Провокативна фотосесија на Ким Кардашијан, СРЕБРЕНА И ГОЛА!

Неможе да дочека повторно да се соблече.Ким Кардашијан ужива да позира гола, и на задоволство на машката популација, таа често го прави тоа.
Неодамна, направи фотосесија во пустина, а сега паузира поради бременоста. Додека ги брои деновите до раѓањето, таа одлучи да не потсети како таа изгледаше во фотосесијата за магазинот W.
На инстаграм профилот на Ким осамнаа фотографии кога таа како од мајка родена позираше, а нејзиното тело е прекриено само во сребрена боја.
Нејзиниот сопруг Канје Вест изрази желба неговата драга да не се фотографира повеќе во слични изданија, но на старлетата воопшто не и се допадна оваа желба. Таа неодамна изјави дека не може да дочекам да се породи и да си ја врати својата линија.
Дали ќе ја исполни желбата на нејзиниот сакан останува да видиме!
 
Ким Кардашијан ужива да позира гола, и на задоволство на машката популација, таа често го прави тоа.
Неодамна, на

Loading...