Повторно солзи во X фактор!

Loading...

Повторно солзи во X фактор!По завршувањето на минатите елиминации на Икс-Фактор многу од натпреварувачите се расплакаа зад сцената.
Како што јавуваат српските медиуми, Илма Карахмет која се разочара бидејќи имаше технички проблеми и не можеше до крај да ја отпее песната како што треба, иако доби поддршка и од жирито и од фановите кои гласаа таа да продолжи во шоуто, сепак не можеше да ги задржи солзите за она што и се случи.
– Напорно вежбав, криво ми е!, вели Илма низ солзи.

 

Од друга страна и Тамара Милановиќ се расплака зад сцената, но овој пат се работело за солзи радосници.
– Вакво нешто никогаш не ми се случило. Не знам како се воздржав на бината да не заплачам, вели Тамара.
Нова возбуда не чека во вторник кога специјална гостинка ќе биде и Лорен која победи на Евросонг со својата Еуфорија.По завршувањето на минатите елиминации на Икс-Фактор многу од натпреварувачите се расплакаа зад сцената.
Како што јавуваат српските медиуми

loading...
Loading...