ПОВТОРНО ЗГОДНА И ПОЛНА СО САМОДОВЕРБА: Пејачката ослабнала 10 килограми поради Новата Година!

Loading...

Без никакви комплекси, со старата самодоверба, поради повторно згодното тело, играла и ги забавувала гостите до раните утрински часови…Откако пред неполн месец во медиумите излегоа фотографиите на кои Јелена Јовановиќ има видни вишок килограми, сите биле загрижени дали пејачката ќе тргне по стапките на својата колешка Инди, која со години наназад се мачи со својата тежина.
Меѓутоа, изгледа дека критиката била делотворна па, Јелена веднаш се фрлила на тренинг и успеала само за неколку недели да се ослободи од масните наслаги.

На својот настап во популарниот белградски клуб се појавила облечена во тенса маица која повеќе откривала отколку покривала, што се чини и дека тоа било целта на Јелена.
Без никакви комплекси, со старата самодоверба поради повторно виткото тело, таа ги забавувала гостите до раните утрински часови, но и кокетирала со момците кои и делеле комплименти и и подарувале ружи.  Откако пред неполн месец во медиумите излегоа фотографиите на кои Јелена Јовановиќ има видни вишок килограми, сите биле загрижени дали пејачката ќе

loading...
Loading...