Познатата актерка комплетно го промени изгледот: Сите останаа без здив

Loading...

Познатата актерка Ума Турман, прошета на црвениот тепих, по повод промоцијата на овогодишниот календар на Пирели и ги остави присутните без здив.Природниот изглед без премногу шминка, на промоцијата го покажа славната актерка, но повеќе внимание привлече со бојата на косата. Таа беше препознатлива по русата коса, но решила за голема промена и ја обоила косата во кафена.
Покрај позитивната промена, внимание привлече и нејзиниот темно зелен долг фустан, кој совршено ѝ прилега на фигурата…
Природниот изглед без премногу шминка, на промоцијата го покажа славната актерка, но повеќе внимание привлече со бојата на косата. Таа беше препозн

loading...
Loading...