Познатата пејачка е БРЕМЕНА, а со оваа ФОТОГРАФИЈА ги воодушеви обожавателите

Loading...

Познатата пејачка е бремена и го израдува своите фанови со необична фотка.Аланис Морисет (42), го очекува своето второ дете, а со најновата фотографија и пораката крај неа, ги воодушеви своите обожаватели.
Пејачката во 2010 година се омажи со раперот Марио Тредвеј во Лос Анџелес. Првиот син го добиле истата година, а во февруари 2016, Аланис ја објавила веста дека го очекува своето второ дете.
Аланис Морисет (42), го очекува своето второ дете, а со најновата фотографија и пораката крај неа, ги воодушеви своите обожаватели.
Пејачка

loading...