Познатата пејачка се пофали со куфер пари па жестоко удри по бесните фановите

Пејачката Инди се пофали со куфер со пари, по што може да се види дека добро заработува по свадбитеи настапите. Нејзината фотка предизвика лавина негативни и бурни коментари, но таа удри пожестоко. „Го купив од заработениот бакшиш. Сега знаете колку заработив. Статус за прости души!“ – напиша пејачката во описот на сликата која ја објави подоцна.
„Го купив од заработениот бакшиш. Сега знаете колку заработив. Статус за прости души!“ – напиша пејачката во описот на слик

Пронајдете не на следниве мрежи: