Познатата српска водителка итно оперирана

Loading...

Водителката Ана Михајловски преживеала животна драма. Имено, српсските медиуми пренесуваат дека таа била на операција на тумор на градите, кој и бил отстранет.За среќа, се било навреме откриено, таа е оперирана пред десетина дена и се опоравува.
За среќа, се било навреме откриено, таа е оперирана пред десетина дена и се опоравува.

loading...