Познати сатниците за фајнал-форот во Будимпешта

Објавени термините за полуфиналните дуели во елитното клубско натпреварување.Европската ракометна федерација денес ги соопшти термините за одигрување на натпреварите од завршниот ракометен турнир во Лигата на Шампионите, каде фајнал-форот се одржува во Будимпешта (Унгарија).
Прочитајте ги сатниците на натпреварите на следниот ЛИНКЕвропската ракометна федерација денес ги соопшти термините за одигрување на натпреварите од завршниот ракометен турнир во Лигата на Шампионите, кад

Пронајдете не на следниве мрежи: