Препуштете се на летните секс лудории

Сонце, плажа, вода…се доволни предизвици за да пробате нешто ново, за оние кои веќе го испробале да го повтората ова слатко задоволство, ви нудиме неколи предлози што се можете да доживеете со вашиот партнер, за летото да ви биде лудо и незаборавно.
Секс на плажаНе мора да би објаснуваме дека секси игрите не се за на плажа каде има многу луѓе. Сексот на плажа практикувајте го во доцните вечерни часови, а пронајдете некоја интимна плажа за која знаат малку луѓе и препуштете се на страстите.
Секс во водаАко сеуште не сте пробале, време е тоа да го направите. Оваа поза дефинитивно е една од омилените за на одмор. Кога ќе влезете во вода, длабочината треба да биде до половината на партнерот. Вие со нозете фатете се околу него и уживајте во сексот. Можете да пробате и мисионерска поза во плитките води, која знае да биде многу сензуална.
Секс во џакузиЏакузито само по себе може да биде многу секси за што се заслужни меурчињата. Седнете во скутот на вашиот партнер и уживајте во сексот.
Недозволувајте да ви раскажуваат, едноставно препуштете се на поволностите кои одморот ги нуди.Сонце, плажа, вода…се доволни предизвици за да пробате нешто ново, за оние кои веќе го испробале да го повтората ова

Пронајдете не на следниве мрежи: