Претепале малолетничка па ја силувале

Loading...

Три момчиња од Бачка Топола, вклучувајќи го и нејзиното поранешно момче, се уапсени затоа што прво ја претепале девојката а потоа ја силувале.
Полицијата уапсила три момчиња под сомнение дека ја силувале малолетната Т.Т. (17). Меѓу нив било и нејзиното поранешно момче К.Ц. (24) и неговите пријатели А.И. (38) и Ј.К.(24).
Бизарното силување се случило на 20 април во попладневните часови. Нејзиното поранешно момче ја повикало девојката да се најдат и да разговараат пријателски за се.
-Тој бил во друштво на еден пријател А.И. и по краток разговор ја убедиле да одат заедно на кафе кај него. Кога стигнале во станот почнале да пијат а потоа и понудиле групен секс, но таа одбила. Потоа еден од нив ја удрил и ја однел во спалната.
Девојката прво ја терале орално да ги задоволува, а потоа секој од нив имал секс со неа. Откако тие заспале таа некако избегала и отишла на лекар.
Поради поврдите гениколозите констатирале тешки телесни поврди кои настанале  како последица од силување. Момците кои слушнале дека таа отишла на лекар избегале. Но потоа биле уапснени.Три момчиња од Бачка Топола, вклучувајќи го и нејзиното поранешно момче, се уапсени затоа што прво ја претепале девојк

loading...