Принова во семејството Кардашијан: Еве која сестра е бремена

Loading...

Најмладата сестра во семејството Кардашијан, Кендал Џенер е бремена, а ова го тврдат светските медиуми.Како што пишуваат тие Кендал Џенер која пред некое време наполни само 20 години е бремена во четвртиот месец од бременоста.
 Инаку Џенер со своето момче раперот Тревис Скот се во врска од април годинава, а веста парот на своето семејство им ја соопштил кон почетокот на септември, пишуваат странските медиуми.
Како што пишуваат тие Кендал Џенер која пред некое време наполни само 20 години е бремена во четвртиот месец од бременоста.

loading...