Пробал да има секс со мртва тинејџерка но…Погледнете што се случило!

Момче од Камбоџа е пронајдено во откопан гроб на девојка која била погребана претходниот ден. После откопувањето бил толку многу уморен така што заспал во ковчегот.Момчето кое пробало да има секс со мртвата девојка е уапсено поради тоа што заспало во ковчегот, потврдила полицијата од Камбоџа.
Чин Чен (47) од Камбоџа е фатен во некрофилија благодарение на локалните жители кои забележале нога  надвор од гробот, па го информирале семејството на девојката која претходниот ден е погребана.
Чен во полиција изјавил дека присуствувал на погребот на 17-годишната девојка а потоа вечерта се вратил и го откопал гробот. 
– Да, пробав да имам секс со нејзе но не можев бидејќи ковчегот беше премногу мал – се бранел себеси и потврдил дека потоа заспал од исцрпеност.
Во моментов Чен е во притвор и се очекува да добие кривична пријава.Момчето кое пробало да има секс со мртвата девојка е уапсено поради тоа што заспало во ковчегот, потврдила полицијата од Камбоџа.
Чин Чен (

Пронајдете не на следниве мрежи: