Пронајден мртов маж во Струмица

Утрово спроти зградата на противпожарната единица на Струмица е пронајдено безживотно тело на маж на средна возраст.Според жителите на зградата од каде што паднал мажот се претпоставува дека најверојатно се работи за самоубиство.
Медицински екипи и полицијата се на лице место и ги утврдуваат причините за немилиот настан.Според жителите на зградата од каде што паднал мажот се претпоставува дека најверојатно се работи за самоубиство.
Медицински екипи и полици

Пронајдете не на следниве мрежи: