Пронајден мртов скопјанецот кој беше пријавен за исчезнат

Loading...

Во текот на вчерашниот ден на патот за с. Говрлево, Скопско, пронајден е  починат П.С. (74) од Скопје.Истиот бил пријавен за исчезнат на 24 август.
Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.Истиот бил пријавен за исчезнат на 24 август.
Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

loading...