ПРОТРИЈТЕ ГИ ОЧИТЕ: Еве колку пари зема Сандра Африка од настап!

Иако многумина велат дека не знае да пее, Сандра Африка зема вртоглави суми пари за еден свој настап.Сексипилната пејачка која секогаш знае да ја крене публиката на нозе, зема 7.000 евра од еден настап и повеќе, а нејзиниот распоред е полн до 2017 година.
Таа често настапува и на приватни журки од кои зема голем бакшиш.

Пронајдете не на следниве мрежи: