Првото селфи на Цеца од купатило

Loading...

Најголемата фолк ѕвезда на Балканот Светлана Цеца Ражнатовиќ веќе две години има профил на Инстаграм, но ретко кога таму објавува фотографии.Но, сепак кога тоа ќе се случи секогаш привлекува огромно внимание.
Сега кога Цеца се отографирала во тоалетот во елегантна црна креација во рок од 1 час успеала да заработи скоро 20.000 лајкови.
Нјезините фанови воодушевени пишувале коментари.Но, сепак кога тоа ќе се случи секогаш привлекува огромно внимание.
Сега кога Цеца се отографирала во тоалетот во елегантна црна креација в

loading...