Пуштени во продажба билетите за натпреварот Металург-Вардар

Првиот натпревар меѓу двата големи ривала ќе се одигра на 7-ми септември.Мечот меѓу Металург и Вардар кој ќе се одигра на 7-ми септември е во рамките на Регионалната Гаспром-лига.
Влезниците за овој натпревар кој ќе се одигра во СРЦ „Борис Трајковски“ со почеток од 20,15 часот, се пуштени во продажба и ќе се дистрибуираат преку мрежата на мк.тикетс и салоните на ОНЕ.
Цената на влезниците е 100 денари за сите блокови.
Извор/Фото: kurir.mkМечот меѓу Металург и Вардар кој ќе се одигра на 7-ми септември е во рамките на Регионалната Гаспром-лига.

Пронајдете не на следниве мрежи: