Рада Манојловиќ имала МАЛА НЕЗГОДА на настапот за Нова година: „Баксуз сум, се се распаѓа на мене“

Loading...

Фолк пејачката Рада Манојловиќ направила одлична журка во „Атлантис евент центарот“ и публиката со песна и добро расположение ја започнала новата 2015 година!Но, оваа вечер не можела да помине без ниту една мала несреќа…Имено, Рада за оваа прилика облекла елегантен бел фустан кој во текот на настапот започнал да и попушта, па и пукнале сите конци, а Манојловиќ едвај успеала да ги сокрие своите гради од публиката.
„Дадов се од себе, зашивавме, но постојано нешто ми пукаше…зашиваме а тоа се одшива… Се трудам и борам да бидам провокативна но не сакам се да ми се гледа. Што да правам кога сум баксуз, се се распаѓа на мене- рекла Рада во емисијата „Премијера“. Имено, Рада за оваа прилика облекла елегантен бел фустан кој во текот на настапот започнал да и попушта, па и пукнале сите конци, а Манојловиќ едва

loading...
Loading...