Разводот ја докрајчи: Анџелина Џоли на праг на анорексија!

Loading...

Актерката Анџелина Џоли и Бред Пит пред повеќе од една година решија да стават крај на нивниот брак. Оваа вест на многумина ги изненади, но сите потајно се надеваа на помирување.Сопружниците и беа на чекор до помирување, но Анџелина никогаш не сакала да се откаже од одлуката дека не и се допаѓа начинот на кој живее Бред.
Неодамна се појавија фотографии кои јасно покажуваат дека Џоли се променила. Актерката е фотографирана додека давала автограми, а многумина биле непријатно изненадени од нејзиниот анорексичен изглед.
 Сопружниците и беа на чекор до помирување, но Анџелина никогаш не сакала да се откаже од одлуката дека не и се допаѓа начинот на кој живее Бр

loading...