Ријана го прослави денот на марихуаната

Loading...

Додека остатокот од светот го прославуваше Христовото воскресение, Ријана реши своето внимание да го посвети на еден малку поинаков празник.Пејачката е позната како уживател на канабис. Можеби од таа причина решила наместо да се крши со јајца, да полета на седмо небо со својата пријателка. Таа објави фотографии на инстаграм од нејзиното прославување на „Денот на Тревката“.
Сепак, поконтроверзно од џоинтот во нејзината рака беше проѕирното трико кое Ријана го носела, кое имало везови во форма на листови марихуана кои ги покриле нејзините гради и меѓуножје.
Освен Ријана, овој ден на свој начин си го одбележаа и Снуп Дог, Мајли Сајрус, Џастин Бибер и многу други познати личности за кои не е табу тоа дека се уживатели на ова наркотично средство.Пејачката е позната како уживател на канабис. Можеби од таа причина решила наместо да се крши со јајца, да полета на седмо небо со

loading...
Loading...