Ријана и Крис ќе се венчаат ова лето

Loading...

Контроверзниот пар, Ријана и Крис Браун треба да се венчаат на почетокот на ова лето, пренесуваат холивудските таблоиди.
Како што веќе знаеме, Крис неодамна ја побара Ријана за жена пред доделувањето на Греми наградите со голем дијамантски прстен. Свадбата ќе се одржи во Барбадос, родното место на пејачката а парот веќе има чудни идеји и замисли за церемонијата. Тие сакаат да има многу оган на свадбата, како и персонал кој ќе служи гол!
Блиските пријатели на Ријана не се воодушевени за бракот, поради скандалот од 2009 година, кога Крис Браун брутално ја претепа Ријана. Тој неодамна изјави дека тоа му била најголемата грешка во неговиот живот.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Контроверзниот пар, Ријана и Крис Браун треба да се венчаат на почетокот на ова лето, пренесуваат холивудските таблоид

loading...