Ријана клекна на проѕирен под облечена во шорцеви, а потоа лееше солзи!

Малку подоцна откако ја изведе точката во шорцеви што повеќе личат на гаќички, пеачката избувна во солзи.
Нејзините фанови на концертот во

Пронајдете не на следниве мрежи: