Ријана: „Се чувствувам слободно само кога сум гола“!

Loading...

Поп- ѕвездата Ријана има проблем. Таа сака да оди на терапија бидејќи се чувствува заробено додека носи долна облека.„Таа во една прилика дури и рече дека се чувствува потполно слободна само кога е целосно гола” – рече изворот за списанието.
Пејачката неодамна и зборуваше за својата навика кога е облекувањето во прашање, а во таа прилика Ријана истакна дека до својата 14-годишна возраст главно носела машка облека затоа што се дружела само со момчиња.
„Дури кога го разлистав првото модно списание и видов како се облекуваат девојките започнав да носам потпетици и да се облекувам поженствено. Пред тоа можевте да ме видите само во патики и фармерки” – објасни Ријана.„Таа во една прилика дури и рече дека се чувствува потполно слободна само кога е целосно гола” – рече изворот за списанието.

loading...
Loading...