Роналдо прозборе за МИСТЕРИОЗНАТА МАЈКА на неговиот син

Loading...

Најдобриот фудбалер на светот се опушти на едно интервју за каналот „TVI” и прозборе за неговата врска со убавицата Ирина Шеик, како и за мистериозната мајка на неговиот син.-Бракот е навистина еден важен чекор, а јас се уште не сум убеден дека сум подготвен за тоа. Можеби еден ден и јас ќе стапам во брак како што сите тоа го посакуваат, рече Роналдо.
Ѕвездата на Реал Мадрид конечно прозборе во врска со мајката на неговото дете за која досега никој ништо не слушнал.
-Да, можам да кажам дека мајката на мојот син е од Португалија, иако мојот син се роди во Америка. Таа е Португалка, но сакам луѓето да ја почитуваат нејзината приватност и за тоа нема го кажам нејзиното име. Мојот син е среќно дете, учи во американско училиште, зборува англиски, шпански и португалски, и многу сака бокс, коли и фудбал, додаде ѕвездата на Реал.-Бракот е навистина еден важен чекор, а јас се уште не сум убеден дека сум подготвен за тоа. Можеби еден ден и јас ќе стапам во брак како што сите

loading...
Loading...